Ania

Po pierwsze Kobieta

Jestem kobietą, coachką, mentorką, a w oficjalnej podróży zawodowej od 2003 roku. Udało mi się wypchać kilka walizek dobrymi wspomnieniami pracując w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym.

Po drugie Ciekawość

Jak każda z nas mam swoją historię i od zawsze nie mogę usiedzieć w miejscu. Ciekawość pcha mnie w świat, w nowe pytania, w doświadczanie. Niektóre rzeczy przychodzą mi łatwo, nad innymi potrzebuję sporo pracować, a są i takie, które są poza moim zasięgiem. Obdarzam ten stan rzeczy całkowitą akceptacją i z uśmiechem podążam dalej. Jestem w ciągłej drodze.

Po trzecie Wsparcie

Kiedyś postanowiłam dzielić się swoim doświadczeniem i od tej pory małymi krokami całym sercem wspieram Kobiety. Dmucham im w skrzydła, podpowiadam jak poprzemieniać marzenia w cele, podjąć pierwsze kroki, jak odnaleźć kolejny etap podróży prywatnej i zawodowej. Zadaję sporo pytań.

Po czwarte Rozwój

Miło wspominam czas, który spędziłam na pogłębianiu wiedzy z zakresu psychologii i coachingu. Jestem wdzięczna, za mądrych ludzi na mojej drodze. Idę dalej.

2022 – Zostałam certyfikowaną konsultantką Odporności Psychicznej (MTQPlus)
2021 – Ukończyłam program Inquiry Driven Leadership na MIT Sloan School of Management, USA
2019 – Uzyskałam Dyplom Szkoły Coachingu po roku szkoleń i treningu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie.
2019 – Kilkutygodniowy kurs Coachingu Zespołowego i Grupowego, również w IPRI w Krakowie.
2017 – 6-tygodniowy program Driving Transformations w skandynawskiej szkole Hyper Island, Szwecja.
2016 – Psychologia biznesu dla menedżerów na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Jestem na zakręcie życiowym. Warsztaty z Anią były jak kubeł krystalicznej wody górskiej. Otrzeźwiający, a zarazem oczyszczający. Z odwagą osoby patrzącej z boku pokazywała punkty zapalne. Wiedza Ani to jedno, ale nade wszystko polecam spotkanie z jej sercem, życzliwym i otwartym na innych. Dziękuję za ten czas.

Kinga, uczestniczka warsztatów

Jestem zainteresowana współpracą

Zostaw do siebie kontakt, a będę Cię mogła poinformować o nowych wydarzeniach, szkoleniach i terminach warsztatów. W każdym momencie możesz poprosić o usunięcie swoich danych.